4 db

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: Futar.hu Logisztikai Kft

Leírás

Sziasztok,

Munkahely amire büszke lehetsz! Jó a csapat! Minőségi munkát végzünk, a partnereink elégedettek, így nektek is jobb hangulatban telik a nap!

A munkavégzés kiinduló helyszíne Budapest.

A munkádat saját 4-5 raklapos autóddal kell elvégezned, saját teherautóval rendelkező alvállalkozók jelentkezését várjuk. Hosszított, magasított furgonok előnyben.

Feladat: 40 kg feletti nagy és sérülékeny áruk budapesti és országos házhoz szállításának teljesítése. Részletekről szívesen tájékoztatunk személyesen.

Havi elszámolás, számla ellenében 1-3 munkanapos átfutással utalunk.

Jelentkezéseiteket e-mailben az allas@futar.hu címre várjuk. A tárgyba kérlek írjátok be a 4-5R jeligét. A jelentkezésbe írjátok bele a korábbi munkáitokat és a futártapasztalataitokat.

A csapat összetartó, jó a hangulat. A diszpécserek profik.

Hosszú távra keresünk kollégát!

A kérdésekre szívesen válaszolunk!

Szép napot!
Takács Antal
www.futar.hu

Futár, futárszolgálat, Futár állás, futár munka, raklap, raklapos
Feladás dátuma: július 5. 11:55.

Kapcsolatfelvétel