Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Focusletting

Leírás

Mellek allasu asszisztenst es adatrogzitot
keresek heti 20 oraban ingatlan irodakent
Feladat: adatok rogzitese, rendszerezese, gyujtese, kezelese
hirdetesek elhelyezes. A honlapon szereplo hirdetesek adatainak frissitese. Hirdetesek keszitese.

Munka ido heti 5*4 ora hetfotol pentekig
9:00-13 vagy 15:00-19:00
munka vegzes elsosorban otthonrol. Minden feladat online elvegezheto. Onnek megfeleol internet kapcsolattal es Nem Lassu szamitogeppel kell rendelkezni
Berezes 1050/ora

Feltetel:
B1 angol szint legalabb

Elony
megbizhatosag
onellosag
korabbi tapasztalat

Fizetes: 90000/ho
Heti kifizetest tudok biztositani
eltero fizetes igenyet irja meg

jelentkezes csak oneletrajzzal:
asszisztens24h@yahoo.com
Feladás dátuma: október 11. 19:52.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel