Palacsintázónkba keresünk pultos, felszolgáló Hölgyet

Bruttó bér:

2 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

IX. kerületi, kis teraszos vendéglátóhelyünkre keresünk Júliustól, releváns szakmai tapasztalattal rendelkező, egyedül dolgozni tudó, heti 4-5 napot vállaló hölgyet, hosszútávra. A feladatok közé tartozik a pultban egyszerű ételek (palacsinta, gofri) és különféle italok elkészítése, ezeknek a felszolgálása, vendéglátó program és pénztárgép kezelése, nyitási, zárási feladatok ellátása, munkakörnyezet tisztán tartása.
Nyitva tartás: keddtől vasárnapig 10-20 óráig.
Fizetés: fix+borravaló+forgalom utáni bónusz (kb. 25.000.-)
A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várom

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148513827

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 75 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!