Párizsi állásajánlat 15 nap Vonzó fizetés

Bruttó bér:

120 000

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 23., 12:12

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Franciaország

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Leírás

Recepciós Lvmh Csoport

Aktívan keresünk 18-25 év közötti, legalább 1 méter 68 magas és maximum 53 kg testtömegű lányokat a cég képviseletébe tehetős ügyfeleink részére. A szerződés időtartama minimum 15 nap, de legfeljebb egy hónap. A díjazás a ledolgozott órák számától függ, amely a végzett munka minőségétől függően változik, az átlagot a jelöltek első kiválasztása után közöljük. Külön oklevél nem szükséges, de hostessnek való felvételkor elengedhetetlen a kifogástalan előadás. A fizikai megjelenés ugyanis kiemelt fontosságú az ilyen típusú munkákban, ezért elengedhetetlen, hogy a háziasszony mosolygós, türelmes és jó beszédkészséggel rendelkezzen. A folyékony angol nyelvtudás a hostess toborzása során is elengedhetetlen. A jelöltek kiválasztásának első lépése érdekében kérjük, küldjön nekünk néhány fotót, valamint röviden ismerteti motivációit. Egy rövid angol nyelvű bemutató videó előnyt jelent, de nem nélkülözhetetlen. Az angol nyelv folyékony ismerete nem akadálya a felvételnek. Heti 4 lányt választunk ki a hirdetés végéig. Minden szállítási, étkezési és szállásköltség meg van szervezve és fedezve. Érvényes személyi igazolvány szükséges.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147285078

Jófogás alkamazás QR kód