Parkolóellenőr

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Budapesti székhelyű, XIII. kerületben működő gazdasági társaság munkatársi csapatába kollégát keres

Parkolóellenőri Pozícióba

Ebben a munkakörben Ön ahhoz járul hozzá, hogy a kerületben a gépjárművek szabályozottan parkoljanak, a szolgáltatást igénybe vevők lehető legnagyobb elégedettségével.

Ellenőrzi, hogy:
o működnek-e a parkolóautomaták,
o a parkoló gépjárművek fizettek-e parkolási díjat,
o mentesültek-e a fizetés alól.

Jogosulatlanul parkoló gépjárművek esetén pótdíjfizetési felszólítást állít ki. Amennyiben a helyzet úgy kívánja, személyesen tájékoztatja az ügyfeleket a pótdíjfizetésről, vagy a parkolással kapcsolatos tudnivalókról.
Ha úgy látja, hogy a parkolóhely használatát valami akadályozza, akkor erről értesíti diszpécserünket.

Önt keressük, amennyiben:
o minimum általános iskolai végzettsége van,
o alkalmasnak érzi magát az önálló, felelősségteljes munkavégzésre,
o nem riad meg attól még jobb, ha szereti hogy munkáját a szabadban kell végeznie, bejárva a 13. kerület utcáit,
o problémás helyzetekben nyugodt tud maradni, szót ért más emberekkel,
o büntetlen előéletű.

A XIII. Kerületi Közszolgáltató munkatársaként arra számíthat, hogy
o a havi munkabére pontosan és időben megérkezik,
o jövedelme 100 %-ban bejelentett,
o amennyiben a Társaságunk és Ön is jól teljesít, akkor jutalom és extra bónusz illeti meg, amelyekkel a havi bruttó jövedelme akár az 500.000,- Ft-ot is meghaladhatja, illetve hosszú távon lojális kollégaként törzsgárda jutalomban részesülhet,
o egyedi, széles palettájú juttatási csomaggal várjuk:
cafeteria,
egészségügyi szűrővizsgálatok,
munkaidő-kedvezmények,
iskolakezdési támogatás,
gyerekek, unokák számára 2 hetes nyári táborozási lehetőség,
munkahelytől eltérő közigazgatási határú lakhely esetén 100 %-os utazási költségtérítés,
o stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk,
o telephelyeink tömegközlekedéssel jól megközelíthetőek (pl.: 14-es villamos)
o számunkra fontos munkatársaink folyamatos fejlődése, ehhez képzések, tréningek szervezésével, finanszírozásával járulunk hozzá,
o feladatainak ellátásához Társaságunk a munkavégzés feltételeit, eszközeit, teljeskörűen biztosítja, így jelen munkakörben többek között:
- BKK bérletet,
- időjárásnak megfelelő munkaruhát, védőruhát, védőitalt.
Irányadó munkarendünk alapján több műszakban, hétfőtől - péntekig napi 8 órát dolgozunk, sikeres pályázat esetén néhány napon belül csatlakozhat csapatunkhoz.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 136456374

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.

További hirdetései