Bruttó bér: 140 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 164 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Manikűrös, Pedikűrös

Tapasztalattal, gyakorlattal rendelkező, igényes Pedikűröst keresek alkalmazotti munkaviszonyba, hosszú távra, II. kerületi (Hűvösvölgy) üzletbe. Szikés és vizes csiszológépes valamint gyógypedikűrös tapasztalat előny.
Munkaidő és bérezés megegyezés szerint.
Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon 14:00 után lehet.
Feladás dátuma: augusztus 6. 20:22.

Kapcsolatfelvétel