Pékség eladó állás, Budapest 13. kerület, szabad hétvége

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti

Tulajdonságok

Elvárt végzettség:
nem igényel

Cégnév:
Mázsa Agóra Kft

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Úgy érzed belevaló vagy, hogy értékesítsd termékeinket a pékségünkben?
Nem jelent gondot beszélgetni a vásárlókkal, nyitott és lelkes személyiség vagy?
Szeretnél fejlődni, képezni magad a pékség-kávézó világában?
Akkor nálunk a helyed a Manna Agóra pékségének csapatában!

2020-ban nyitott 13. kerületi üzletünk bejáratánál exclusive, folyamatosan fejlődő pékségünkbe keresünk, olyan motivált Munkatársakat, akik együtt fejlődnének velünk.
Üzletünk címe: Bp. 13. kerület Esztergomi út 31-33 Agóra irodaház

- Van hasonló területen vagy pékségben, vagy kávézóban szerzett tapasztalatod!
- Ha tetszenek a lentiek, amit kínálunk Részedre
- Ha nyitott, tanulékony személyiség vagy
- Szeretsz emberekkel dolgozni
- Ha fejlődnél

Feladatkörök:
- Pékség és hidegkonyha pultból történő értékesítés
- Saját péküzemünk által gyártott pék termékeink értékesítése, ajánlása
- Kassza és pénzkezelés
- Kávékészítés
- Vásárlók igényeinek felmérése, továbbítása a részleg vezetője felé
- Vásárlók informálása, kiszolgálása
- A részleg rendben tartása

Amit kínálunk cserébe:
- Fiatalos, modern környezet, és eszközök
- Heti fix 5 nap: Hétfőtől-péntekig délelőtt, vagy délután
- A délelőtti műszak 5:00-13:00-ig, a délutáni 13:00-21:00-ig tart
- Napi 8 órás bejelentett munkavégzés
- Szabad hétvégék
- Bérezés nettó 280.000Ft - 300.000Ft + pótlékok
- Próbaidő lejárta után béremelés, akár forgalmi bónusz
- BKK támogatás
- Barista és pékáru képzés
- Folyamatos hosszútávú munka-, és előrelépési lehetőség

Gyere és adjuk el amit csak lehet, mutasd meg, hogy Te vagy a legjobb pultos!

Jelentkezz a megadott telefonszámon, küld el önéletrajzod a e-mail címre, vagy térj be hozzánk a fenti címre és keresd üzletvezetőnket!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148068044

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 1 napja

Jófogás mobil applikáció

Töltsd le Jófogás alkalmazásunkat!
Töltsd le alkalmazásunkat

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy

Töltsd le alkalmazásunkat iOS-re
Töltsd le alkalmazásunkat Androidra
Töltsd le alkalmazásunkat Huawei-re
Jófogás alkamazás QR kód

A Jófogást megtalálod a közösségi oldalakon is!

Jofogas FacebookJofogas InstagramJofogas YoutubeJofogas LinkedIn