Céges
Feladás dátuma: szeptember 17. 18:58. Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 220 000 Ft / hó
Országos
Kerület: X.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Ne Sztrájkolj gyere inkább hozzánk dolgozni.
Felveszünk X. kerületi Reál ABC-be BruttÓ 220.000ft(+utazási hozzájárulás Budapest területén belül) fizetéssel pénztárost.Amit mi tudunk nyújtani:
Két hetente fizetés
1 hónapban 2 darab szabad hétvége(szombat,vasárnap)
2 műszakos munkarend
Vidékről érkezők esetében 1 szoba lakrészt tudunk biztosítani albérletként.
Elvárásaink:
Vásárlók kedves és precíz kiszolgálása
Pontos elszámolás
Stabil terhelhető,megbízhatóság
Jó kommunikációs készség
Műszakkezdés:
Délelőtt:5:45-14:15
Délután:12:45-21:15
Amennyiben hirdetésünk elnyerte a tetszését akkor személyesen
lehet jelentkezni az alábbi elérhetőségeken.Önéletrajzot jelentkezéskor kérünk.(puntogo@hotmail.hu)
Elérhetőségek:
1104 Sörgyár u,Bodza utca sarok
Reál ABC

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel