(Hirdetés azonosító: 86769609) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Schibsted Hungary (Jófogás/Használtautó.hu)

Ha számítógépek nélkül már sivár lenne az életed, de hiszel még a papír hatalmában, ha precízen dolgozol egyedül, de mégis csapatjátékosnak tartod magad, akkor van egy jó hírünk: Te vagy számunkra az ideális munkatárs, várjuk jelentkezésed a Jófogás és a Használtautó.hu ötfős pénzügyi csapatába!

Ha velünk dolgozol majd, az alábbi feladatokkal találkozhatsz kisebb vagy nagyobb mértékben:

- Vevőszámlák kiállítása, ütemezett számlázások nyilvántartása.
- Vevőteljesítések egyeztetése, ellenőrzése.
- Bejövő szállítói számlák kezelése, könyvelése.
- Bankszámlák egyenlegének, forgalmának figyelése.
- Bankkivonatok könyvelése.
- Vevő-szállító folyószámlák felülvizsgálata, főkönyv-analitika egyeztetés.
- Havi zárásban való közreműködés.
- Tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése.
- Pénzügyi Igazgató és a Pénzügyi Osztály munkájának támogatása.

Mit is várunk tőled?

- Legyen releváns felsőfokú végzettséged és legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett gyakorlatod.
- Legyél jóban a számítógépekkel, ismerkedj könnyen új szoftverekkel.
- Az Excel ismerete is fontos lesz a mindennapjaidban.

Előnyt jelent, ha:

- dolgoztál már valamilyen integrált vállalatirányítási rendszerrel (mi Coda-t használunk).
- legalább alapfokú, aktív angolnyelv-tudással rendelkezel.
- bírod a monoton feladatokat is, otthonosan mozogsz az adminisztráció világában, megbízható vagy és képes az önálló munkavégzésre.

Amit mi kínálunk cserébe:

- Juttatásként egy egész csomagot kapsz: fizetés, bónusz, cafetéria, próbaidő után pedig vállalati angol nyelvi képzés, tréningek és All You Can Move kártya.
- Természetesen van kávé, tea, kóla, gyümölcs és süti napok, valamint pingpong, csocsó, darts.
- Nálunk egy jól kidolgozott betanítási folyamatra számíthatsz.
- Csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
- Ha nyitott vagy rá, ellátogathatsz külföldre is, hogy új ismeretekre tegyél szert tréningeken, konferenciákon vagy ösztöndíj programunkban.
- Munkádra folyamatos visszajelzést kapsz, amiből tudsz építkezni.
- Ha érdekelnek más területek is, nem szabunk gátat a tudásvágyadnak, bármilyen meetingünkre bemehetsz.
- Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha kutyatulajdonos vagy, és nem hagynád őt otthon egész nap egyedül, behozhatod magaddal.
- Csatlakozhatsz focicsapatunkhoz vagy a szurkolói klubunkhoz.
Feladás dátuma: december 6. 13:23.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE