Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Ügyintéző
Cégnév: Profield kft

Van pénzügyi végzettséged és rugalmas munkaidejű, jól fizető állást keresel? Vannak szabad délutánjaid vagy heti pár szabadnapod? Akkor ez a Te lehetőséged!
Kiemelt bérezés és folyamatos fejlődési lehetőség egy szuper csapatban telefonos értékesítőként!
Ne keress tovább, jelentkezz hozzánk!

Pénzügyi ügyintéző (Teljes- vagy részmunkaidőben)

Feladatok:
Tájékoztatás ajánlatokról
Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció
Pénzügyi és biztosítási termékek keresztértékesítése
Kapcsolattartás

Elvárások
MNB vizsga (pénzügyi szolgáltatás közvetítői, biztosítás közvetítői), diploma, banki szakügyintézői OKJ
Nyitott ügyfélorientált gondolkodás
Kiváló kommunikációs képesség
Értékesítői véna
Dinamikus talpraesett személyiség

Amit mi nyújtunk
szakmai támogatás, képzések
karrierlehetőség
rugalmas munkaidő teljes- vagy részmunkaidőben
motiváló, teljesítmény alapú jutalékrendszer, felső korlát nélkül
alkalmazotti jogviszony
Professzionális munkakörnyezet budapesti irodában
Dinamikus, jó hangulatú munkavégzés

Ha felkeltettük érdeklődésedet önéletrajzodat várjuk a job9453.jf@prohumanallas.hu-ra!
Feladás dátuma: július 12. 15:59.

Kapcsolatfelvétel