(Hirdetés azonosító: 83623898) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 149 100  Ft / hó Bruttó bér: 161 700  Ft / hó Bruttó bér: 170 100  Ft / hó Bruttó bér: 176 400  Ft / hó Bruttó bér: 153 300  Ft / hó Bruttó bér: 147 000  Ft / hó Bruttó bér: 174 300  Ft / hó Bruttó bér: 210 000  Ft / hó Bruttó bér: 161 700  Ft / hó Bruttó bér: 172 200  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Területi képviselő
Cégnév: fyc_kft

Teljes szöveg: Elismert szakmai múlttal rendelkező portfólió elemző cég keres kiemelt telefonos asszisztens munkatársat.

Elvárások: marketing, vagy telemarketing területen szerzett minimális tapasztalat, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

Amit kínálunk: Alapfizetés és több szintű bónusz és cafetéria rendszer. Fix 6 órás munkaidő. Folyamatos, ingyenes továbbképzések.

Jelentkezni a +36 70 679 8336 telefonszámon, vagy a sezom55@gmail.com mailcímen lehetséges.
Feladás dátuma: szeptember 11. 09:04.

Kapcsolatfelvétel