Prémium Delicatesse Kereskedelmi Munkatársat Keresünk!

Feladás dátuma:

ápr 23., 01:00
Multirégió
Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kereskedelmi munkatárs

III. kerületben található prémium delicatesse üzletünk fiatalos, energikus csapatába keresünk teljes munkaidőben, új munkatársunkat. Elsődlegesen prémium élelmiszerek, italok kereskedelmével foglalkozunk, de munkánkban némi Vendéglátás is szerepet kap. Minőségi Kávéval és magunk által készített friss szendvicsekkel is várjuk a hozzánk betérőket. Munkákkal kiérdemeltük Magyarország 10 legjobb Delije egyike címet, amire nagyon büszkék vagyunk. Fontos, hogy olyat kínáljunk amiben megtalálod Önmagadat és örömmel gyere be hozzánk dolgozni, és az is fontos, hogy Mi is megtaláljuk Benned a csapattagunkat. Mi hosszútávra tervezünk, ezért időt és energiát beleteszünk a képzésedbe és a közös hosszútávú munkába. Több komponensből összeálló, fizetéscsomagot, személyzeti fogyasztási és vásárlási lehetőséget, ingyenes parkolást, folyamatos képzési lehetőséget valamint nagyfokú rugalmasságot ajánlunk a munkaidő tekintetében.
Amit kérünk, hogy lehetőleg legyen
- némi kereskedelmi vagy szolgáltatói tapasztalatod, ahol embereket kellett kiszolgálnod
- előny ha a kávékészítésben van tapasztalatod, de megtanítunk ha esetleg nem lenne
- előny ha beszélsz alapszinten angolul, de nem kizáró ok ha nem beszélsz
- 12 órás munkarendben dolgozunk, de egy hónapban 14-15 munkanapod van, tehát a hónap fele szabad.

Kezdés, gyakorlatilag azonnal lehetséges, persze azért szánj legalább egy hónapot, hogy kicsit betanuljál hozzánk, amiben minden segítséget megadunk természetesen.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, küldd el fényképes Önéletrajzodat, telefonos elérhetőség és emailcím megadásával a emailcímre és kollégánk felveszi Veled a kapcsolatot a továbbiak egyeztetése céljából.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147270349

Jófogás alkamazás QR kód