Privát takarító(nő)/Bejárónő álláslehetőség - Budapest, Pest megye

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Leírás

Privát takarító(nő)/Bejárnő álláslehetőség!

Magáningatlanok takarításához, rendben tartásához keresünk munkatársat, hétfőtől csütörtökig, napi 6 órában, teljeskörű bejelentéssel!

Feladatok:
- vezető kollégák magán ingatlanjainak takarítása, házimunkák elvégzése 4 helyszínen (Budapesten 2 ingatlanban, Nagykovácsiban és Gödöllőn)
- általános takarítás (portalanítás, felületek tisztítása, porszívózás, felmosás)
- fürdőszoba és konyha tisztántartása
- mosás, vasalás

Elvárások:
- B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
- megbízhatóság, lelkiismeretesség
- diszkrét és kulturált megjelenés, magatartás

Előnyt jelent:
- felsővezetőknél, magasabb egzisztenciájú megbízóknál szerzett munkatapasztalat (akár ajánlólevél)
- tisztítás-technológiai (takarító) végzettség, OKJ szakképesítés

Amit kínálunk:
- teljes munkaidős (heti 40 órás bejelentés)
- kiemelkedő juttatás
- céges gépjűrmű a helyszínek megközelítéséhez, munkába járáshoz
- hosszútávú munkalehetőség, kellemes munkakörnyezet

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149381474

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 14 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!