Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Kerület: XVIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Áruterítésben jártas férfi vagy női gépkocsi vezetőt keresünk!
Elvárás: több éves futárszolgálati tapasztalat, jó megjelenés, tartós munkabírás, Budapesti lakhellyel.

Feladatok: gépkocsi alkatrészek szállítása nappali műszakban.
Fizetés 140.000.- nettó
Gépkocsival hazajarasi lehetőség.

Amennyiben csapatban jól együtt
müködő és egy kis adminisztráció nem okoz problémát várjuk jelentkezését e-mailben fényképes önéletrajzzal : kancsarj74@gmail.com
Feladás dátuma: június 4. 20:47.

Kapcsolatfelvétel