2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XVIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Zila Kávéház és Étterem

A dél-pesti Zila Kávéház és Étterem gyakorlattal rendelkező italpultost keres csapatába!

Ha szeretnél családias hangulatban, kávéházi légkörben dolgozni, akkor nálunk a helyed!

Feladataid lesznek a kávék, koktélok, szörpök, zöldséglevek és egyéb italok elkészítése, melynek elsajátítása könnyen tanulható, és segítünk benne, így a munkakör betöltéséhez nem szükséges mixer vagy italpultos végzettség.

Fényképes önéletrajzodat a cv-mix@zilakavehaz.hu emailcímre várjuk!

(Bérigény megjelölés a jófogás rendeszere miatt kötelezően szerepel, nem szükséges a megjelölés.)
Feladás dátuma: július 1. 18:34.

Kapcsolatfelvétel