Pultos - Látványkonyhai dolgozó kiemelt bérezéssel

Bruttó bér:

2 400

Ft / óra

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
s-ottimfood kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

Leírás

Csatlakozz a Retro Lángos Budapest csapatához!

Csapj le a lehetőségre, hogy csodaszép városunk központjában egy igazi kulturális ikonnál dolgozhass! A VI. kerület szívében található Retro Lángos Budapest nem csak egy étterem és bár; egy olyan hely, ahol a magyar vendéglátás és a lángos, mint hungarikum ünneplése találkozik. Keresünk olyan fiatalos, dinamikus és jókedvű munkatársakat, akik velünk együtt akarnak mosolyt csalni minden vendég arcára.

Miért a Retro Lángos?

Mi többek vagyunk, mint csak egy munkahely; egy közösség vagyunk, ahol mindenkit értékelnek és támogatnak. Itt valóban megbecsüljük azt, aki velünk együtt győzi a nagy rohamokat. Népszerűségünk miatt nálunk egész évben szuper forgalom van, köszönhetően a munkatársaink fantasztikus hozzáállásának!

Mit kínálunk?

Kiemelt bérezést: Kezdő órabér nettó 2400 Ft, ami 200 Ft-al növekszik a 3 havi teljesítményértékelések után. A hosszútávon velünk dolgozókat az évek során mindig díjazzuk, így akár 3000 Ft-os órabért is elérheted.

Részletes betanulási programot, hogy magabiztosan és felelősséggel tudd elvégezni a Rád bízott munkát

Kiszámítható munkaidő: Általában heti 4 napot dolgozunk hosszabb műszakokban, így heti 3 szabadnappal gazdálkodhatsz. A beosztásokat időben előre megkapod.

Napi meleg étkezés: Plusz kávé, italok, gyümölcsnapok, hogy energikusak maradjunk.

Csapatépítő események és ünneplések: Karácsonyi vacsora, bónuszok, és egy jól sikerült nap végén egy közös koccintás a kollégákkal.

A tökéletes jelölt:
- Hatalmas empátiával megáldott, elragadó személyiség - Hiszen Te leszel a Retro Lángos arca!
- Nagyon jó angol nyelvtudással rendelkezik, és élvezi a küldföldiek társaságát, szereti az idegen kultúrákat. Lehetőleg egyéb idegennyelveken is feltalálja magát.
- Gyakorlott: már 2-3 év valós munkatapasztalattal bír a vendéglátásban, nagyon magabiztos a pénztárgép használatában, pénzkezelésben.
- Vendégközpontú: Aki örömét leli a vendégek kiszolgálásában és a jó hangulat megteremtésében
- Jól kommunikál: tisztelettudóan viselkedik, és jól megérteti magát a vendégekkel és a kollégákkal is

Csatlakozz hozzánk!

Ha készen állsz arra, hogy egy sikeres történet részesévé válj, és egy baráti, támogató csapat tagja legyél, várjuk jelentkezésedet! Küldd el részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat az email címre, és jelöld meg a megcélzott pozíciót.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146199637

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Retro Lángos Budapest étterem

S-OTTIMFOOD Vendéglátó és Szolgáltató Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód