Pultos - tálaló ételpultba

Bruttó bér:

3 300

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 16., 15:44

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Éttermi dolgozó

Budapest, XIII. kerületi, Nyugati térhez közeli, 15 éve működő, magyar tulajdonú, magyaros étterem ételpultjába felveszünk udvarias, megbízható tálaló hölgyet vagy urat.

Munkaidő 10-től maximum 18:30-ig, heti 4-5 munkanap.
Órabér nettó 2200 Ft. Hónap végi bónusz hozzáállás, forgalom függvényében kapható. havi kereseti lehetőség min. 320 ezer forint, munkanapok számától függően plusz búnusz.
Rövidebb, délután 4 óráig tartó rövid műszak is vállalható.

Ételpultban szerzett tapasztalat és alap angol nyelvtudás előny.

Jelentkezni az címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet vagy választüzenetben, fényképes önéletrajzot csatolva.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147112953

Jófogás alkamazás QR kód