(Hirdetés azonosító: 81350542) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 160 600  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó Bruttó bér: 220 000  Ft / hó Bruttó bér: 165 000  Ft / hó Bruttó bér: 167 200  Ft / hó Bruttó bér: 180 400  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó Bruttó bér: 180 400  Ft / hó Bruttó bér: 171 600  Ft / hó Bruttó bér: 176 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pultos

11.kerület Fehérvári Úti Vásárcsarnokba pultos keresek 2 műszakos munkarendben!Egyik héten 6-16ig a másik héten pedig 8-18ig!Szombaton 14-ig vasárnap pedig Zárva vagyunk!
Pultos lányok jelentkezését várom! 06-20-211-91-78
Konyhai kisegítő valamint fekete mosogatók jelentkezését is várjuk.
Feladás dátuma: szeptember 19. 19:02.

Kapcsolatfelvétel