3 db

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Pultos

Egy teljesen új koncepcióval nyíló street food étterembe keresünk pultosokat, akik velünk együtt szeretik a laza környezetet, street food ételeket és a sok-sok éhes vendégeket. Az étterem a Wesselényi utcában van.
Az elvárásunk, hogy szeresd, amit képviselünk, ezáltal tudd eladni a terméket, beszélgess a vendégekkel és nem utolsó sorban szeresd megtartani a tiszta munka környezetet.
Amit kínálunk: 225 000 ft/hó + borravaló és jutalék. A munkabeosztás változatos, előre egyeztetett.Minden második hétvége szabad
A munkavégzés helye Budapest, wesselényi utca.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: laszlo81hutas@gmail.com vagy hello@tolcsibe.hu
06707749458
Feladás dátuma: május 17. 09:55.

Kapcsolatfelvétel