Sürgős!

Pultos munkatársat keresünk Zuglóban!

Feladás dátuma:

szept 6., 19:44

Elvárt végzettség:
általános iskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pultos

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Pultos munkatárs

Zuglói, családias, reggeliző és önkiszolgáló éttermünkbe pultos munkatársat keresünk.

Kiváló tömegközlekedés és ingyenes parkolás a környéken.

Hétvégén és ünnepnapokon zárva vagyunk!

Keressük új pultos munkatársunkat, aki szívesen dolgozna hétköznapokon, hétvégi szabadnapokkal, aki magára és a környezetére igényes, vidám, és nem okoz neki problémát a vendégekkel való kommunikáció.

Leendő kollégánk elsődleges feladata a vendégek kiszolgálása és a pénztárgép kezelése lenne (betanítást biztosítunk).
Munkaidő beosztás: hétfőtől péntekig, reggel 6-től délután 4-ig, szombat, vasárnap szabad.

Amit kérünk:

kulturált, ápolt, tiszta megjelenés, személyi higiénia,

jó kommunikációs készség,

pontosság, önállóság,

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör,

előre lépési lehetőség.

Munkaidő: hétköznap 6-16 óra között

korrekt fizetés, megegyezés szerint (fizetési igényt kérjük megjelölni)

A fényképes önéletrajzokat a e-mail címre várjuk!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 150008257

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 14 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!