(Hirdetés azonosító: 83194675) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: M-York Bt

Belvárosi önkiszolgáló étterem nappali műszakra, egy jó csapatba pultost keres hosszú távra! Bejelentett munka, minden második szombat, vasárnap és ünnepnap szabad Fizetés megállapodás szerint, étkezést biztosítunk. Kérjük küldj egy önéletrajzot az info@kicsimamakonyhaja.hu e-mail címre vagy hívd a 06-20-938-1474-es telefonszámot..
Köszönettel:
Réczei Írisz
06209381474
Feladás dátuma: október 14. 19:10.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel