Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakács

Leírás

Szakács kollégánkat keressük !

Feladatok:
- Az étlap, a menü, a napi ajánlat ételeinek az egységesített receptúrák szerinti elkészítése a lehető legnagyobb gondossággal
- Ételek ízesítése, tárolása, adagolása
- A gondjaira bízott alapanyagok szakszerű kezelése, tárolása, takarékos felhasználása
- A nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
- HACCP rendszer előírásainak megfelelően az eszközök tisztán tartása

Amit kínálunk:
- családias hangulat egy összetartó csapatban
- hosszútávú munkalehetőség
- kiszámíthatóság

Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 6-16

Jelentkezésedet várjuk nettó bérigény megjelölésével a hr@melodin.hu email címre!
Feladás dátuma: október 6. 14:17.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel