Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Pultos

Dinamikusan fejlődő vendéglátással foglalkozó cég keresi pultos pozícióba munkatársát teljes vagy rész munkaidőben a XIII. ker.-be az Erste Bank székházába. (Népfürdő utca)

Ha vágysz a szabad hétvégékre, és a munkaidőd kellemes környezetben szeretnéd tölteni, akkor nálunk a helyed!

Feladataid közé tartozik:
-Vendégek udvarias kiszolgálása, folyamatos tájékoztatása.
-Kávéfőzés
-Tálalás
-Munkaterület folyamatos rendben tartása.

Amit kínálunk:
Szabad hétvégék
Béren kívüli juttatás
Családias hangulatú légkör

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.
Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig 8-tól, 9-től vagy 10-től 16-ig

Jelentkezéseket várjuk: hr@melodin.hu email címre
tel. 061/577-8665
mobil: 30/6567606
Feladás dátuma: augusztus 7. 10:23.

Kapcsolatfelvétel