Bruttó bér: 936  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 852  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 996  Ft Bruttó bér: 840  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: Pizza Me Központ Kft

Bővül a Pizza Me család, dolgozz újonnan nyíló Pizza Me üzleteink egyikében!
Ha vidám, mosolygós természetű vagy és szívesen dolgoznál a legújabb Pizza Me üzletünkben heti 5 napban, napi 10-11 órában, valamint attól sem ijedsz meg, ha éjszaka is dolgozni kell, akkor Téged keresünk!
Amit mi kínálunk:
fiatalos, jófej csapat
isteni pizzák
nappal nettó 1.000 Ft-os órabér
éjszaka nettó 1.200 Ft-os órabér
Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az alábbi e-mail címen: rita.pizzame@gmail.com
Feladás dátuma: június 10. 17:54.

Kapcsolatfelvétel