Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 948  Ft Bruttó bér: 888  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 912  Ft Bruttó bér: 984  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Pultos

XV.kerületi kávézónkba pultos, felszolgáló hölgyet és konyhai kisegítőket keresünk akár hosszútávra

Pultos munkaidő: Hétfő-Péntek 8-18óráig
Konyhai kisegítő munkaidő: Hétfő-Péntek 8-16óráig

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-bejelentett munkaviszony
-heti 2 szabadnap
-kedvező munkaidő
-dolgozói étkezés, kávé
-fiatalos, családias légkör

Amit cserébe elvárunk:
-precíz munkavégzés
-rugalmasság
-önállóan és csapatban is dolgozni tudás

Ha alkalmasnak érzi magát a munkára kérem jelentkezzen e-mailben (source.hu@gmail.com) fényképes önéletrajjzal, vagy érdeklődjön telefonon a 06203544405-ös telefonszámon.
Feladás dátuma: május 8. 20:53.

Kapcsolatfelvétel