(Hirdetés azonosító: 82516210) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pultos
Cégnév: A Pecsenyés étterem

A Pecsenyés gyors étteremben várjuk jelentkezésed pultos pozícióba.
Egy fiatalos lendületes családi vállalkozás, ahol a magyar gasztronómia remekeit mutatjuk be a belváros szívében. A csapatunk egy folyamatos fejlődésen megy keresztül, aminek Te is a részese lehetsz. Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy jó csapat hasznos tagja lenni, és nap közben jó munkakörnyezetben kulturált helyen jó társaságban dolgozni akkor várjuk jelentkezésed.
Ha nincs, vagy csak kevés a tapasztalatod, vagy ha csak konyhanyelven beszélsz idegen nyelvet, esetleg úgy érzed még van hova fejlődnöd, akkor is jelentkezz hozzánk bátran, a csapatunk segít a fejlődésben, ha a hozzáállásod megvan a többiben segítünk.
Ha már tapasztalt vagy azt természetesen pozitívan vesszük.
Minden nap biztosítunk étkezést számodra, és az ehhez szükséges időt is.
A bérezés a belvároshoz van igazítva, plusz az első naptól jogosult vagy kedvezményekre és extra motivációs pénzkeresetre.
Többféle műszak van, igyekszünk mindig a beosztást a lehető legoptimálisabban mindenkihez igazítani.
Ha bármi kérdésed felmerül akkor írj vagy hívj, és feltudjuk egymással venni kapcsolatot.
Szóval Nincs MÁS Dolgod, HA Munkát Keresel, Mint Dobj Egy Üzit, És Hamarosan Keresünk.

Elérhetőségeink

Szabó Dániel
tel: +36204835015

Oó Krisztián
tel: +36302328478
Feladás dátuma: november 8. 12:52.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel