Pultost keresünk a XI kerületi sörözőnkbe

Feladás dátuma:

ápr 16., 08:32

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Pultos

Leírás

Pultost keres a Scarabeus Music CAFE!

Budapest, XI.Etele téri (XI. kerület Etele tér 6. - nem az Etele Pláza) vendéglátóhelyünkre - kávézó/bár/rendezvényterem - magára és munkájára is igényes, pultos/felszolgáló fiút keresünk azonnali kezdéssel hosszú távra. Munkaidő 11 - 01:00-ig

Az ideális jelölt:
Szakmai tapasztalattal, vendéglátós végzettséggel vagy vendéglátós múlttal rendelkezik - pultos/felszolgáló. Szereti a munkáját, kedves, mosolygós, életvidám, rugalmas. Jó kommunikációs készséggel rendelkezik. Képes egyedül és csapatban is dolgozni, és legfőképpen vendég centrikus.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
- XI. kerületi lakhely

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, igényes, bejelentett munkahely
- Versenyképes fizetés
- Kiváló vendégkör

Amennyiben pályakezdő vagy, és valóban ezt szeretnéd csinálni, betanítunk.
Jelentkezni lehet a telefonszámon vagy a email címen.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146638016

Jófogás alkamazás QR kód