Raktári Targoncavezető br. 580.000 Ft átlagbérrel - Nappali 2 műszakba

Bruttó bér:

580 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
OKJ

Cégnév:
Unix Autó Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Raktári targoncavezető - br. 580.000 Ft átlagbérrel

Munkavégzési hely: Budapest IX. ker.

Ajánlatunk:

- A piacon meghatározó szerepet töltünk be, rengeteg megrendeléssel - (munka is van, kellő pörgéssel)

- Kedvezményes étkezési lehetőség éttermünkben 6900 Ft a kétfogásos heti menü 1380 Ft/nap

- 8 óra munkavégzés után jöhetnek az egyéb programok, amelyeket magadnak szerveztél.

- Modern környezet, digitális eszközökkel dolgozunk - PDA-val és automatizált berendezésekkel

- Ruházattal ne törődj, adunk mi Neked (díjmentesen)

- Keddenként gyümölcsnap, Csütörtökönként csokoládé nap

- Céges rendezvényeken való részvétel - Céges foci bajnokság (minden hónapban forduló)

Logisztikai Központunk Budapest IX. kerületében található - könnyen megközelíthető (224/55/54 -busz, avagy 3/2B/51-s villamos)

Munkaidő:

Két műszakban történő munkavégzés:
- "A" hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00 - "B" hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00

Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár)

Feladatok:

Áruátvétel, rámpás kamion rakodás
Anyagmozgatás targoncával (vezetőüléses targonca)
Átvett áruk raktári szintekre szállítása
Munkavédelmi szabályok betartása
Áruk szállítása a raktári rend és tisztaság fenntartása mellett
Elvárások:

Targonca kezelésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat
Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
Magas emelésű targonca kezelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
Érvényes targoncavezetői jogosítvány és a hozzákapcsolódó OKJ-s bizonyítvány feltétel
5 t alatti elektromos targoncavezető engedély (3312 és/vagy 3313 és/vagy 3324) feltétel
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148411390

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 66 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!