Raktári munkás - Diplon Hungary

Feladás dátuma:

ápr 3., 13:03

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
DIPLON Hungary Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Ön részletorientált, erős munkamorállal rendelkező egyéniség? Szeret gyors tempójú környezetben dolgozni, ahol hozzájárulhat a csapat sikeréhez? Akkor ne keressen tovább! A Diplon Hungary, a fürdőszobai berendezések vezető márkája motivált személyeket keres raktári csapatunkba.

Rólunk:
A Diplon egy kis méretű fürdőszobai felszerelésekkel foglalkozó márka, amely kivételes minőségéről és stílusos dizájnjáról ismert. A kiválóság és a vásárlói elégedettség iránti elkötelezettségünkkel komoly hírnevet szereztünk az iparágban. Hiszünk a pozitív munkakörnyezet ápolásában, amely ösztönzi a növekedést, a csapatmunkát és az innovációt.

Munkaköri leírás:
Raktári munkásként fontos szerepet fogsz játszani a raktárunk zökkenőmentes és hatékony működésének biztosításában. Felelős leszel termékeink pontos fogadásáért, tárolásáért, komissiózásáért, csomagolásáért és szállításáért. A részletekre való odafigyelésed és szervezőkészséged kulcsfontosságú lesz a készlet pontosságának fenntartásában és a vevői igények kielégítésében.

Felelősségi körök:
- Raktári berendezések, például targoncák és raklapemelők kezelése (szükség esetén képzést biztosítanak).
- Beérkező szállítmányok fogadása és tartalmuk ellenőrzése
- A termékek rendezése és tárolása a kijelölt helyeken
- A megrendelések pontos és hatékony komissiózása és csomagolása
- Szállítási dokumentumok és címkék előkészítése
- Tiszta és szervezett munkaterület fenntartása
- Betartja az összes biztonsági protokollt és irányelvet.

Követelmények:
- Erős figyelem a részletekre és a pontosságra
- Gyors tempójú környezetben való munkavégzésre való képesség
- Fizikai állóképesség és nehéz tárgyak emelésére való képesség.
- Kiváló időgazdálkodás és szervezőkészség
- Jó kommunikációs készséggel rendelkező csapatjátékos

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Karrierépítési és előmeneteli lehetőségek
- Támogató és együttműködő munkakörnyezet
- Munkavállalói kedvezmények termékeinkre

Hogyan jelentkezhet:
Ha készen áll arra, hogy hozzájáruljon egy dinamikus raktárcsapathoz és fejlessze karrierjét, akkor várjuk jelentkezését! Kérjük, küldje el önéletrajzát és egy rövid kísérőlevelet, amelyben ismerteti a pozíció iránti érdeklődését és a releváns tapasztalatát. Jelentkezését küldje el e-mailben a címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145920089

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

DIPLON Hungary Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód