Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó
- 33 % Céges

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros

Vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

Raktáros

kollégákat keres

Feladatok:

Áruátvétel, rendelések összeállítása;
A beérkező áruk válogatása és elhelyezése a raktárban;
Biztosítja a szakszerű, pontos áruterítést a reptér területén elhelyezkedő éttermek között;
Biztosítja, hogy a termék kihelyezések a rendeléseknek megfelelően, szakszerűen, pontosan és időben történjenek meg;
Felügyeli az áru útját az átvételtől az átadásig.

Elvárások:

fizikai, segéd, betanított munkatapasztalat előny;
tiszta erkölcsi háttér;
erős fizikum;
terhelhetőség.

Amit kínálunk:

Egy műszakos munkarend
hosszútávú, stabil munkahely;
versenyképes, korrekt jövedelem (br. 200.000+40.000);
meleg étkezés biztosítása;
Erzsébet utalvány;
utazási támogatás (BKV bérlet);
jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Önéletrajzot a

repuloter.raktar@gmail.com

email címre várjuk.

Érdeklődni: 0630-450-7120-as telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: augusztus 13. 19:42.

Kapcsolatfelvétel