Raktáros állás Csepelen

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Láng Kereskedelmi Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Raktáros

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi Lkq csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres raktáros munkatársat két műszakos munkarendbe.
Szeretnél egy hosszútávú, biztos állást?
Nem gond, ha nincs még raktáros tapasztalatod, segítünk a betanulásban!

Főbb feladatok:
- A beérkező áruk raktárba történő betárolása és a megrendelések folyamatos kiszolgálása,
- Árumozgatás,
- A megrendelt áruk összekészítése szállításra,
- Raktári árukészlet leltározása,
- Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:
- alapfokú végzettség,
- nagyfokú munkabírás, jó állóképesség,
- precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
- jó, ha van, de nem feltétel: raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:
- nettó 285.000.-Forint + túlóra lehetőség,
- stabil vállalati háttér, hosszú távú, biztos -munkalehetőség,
- modern környezet, új raktár,
- munkaruházat,
- gépkocsiparkoló,
- vidéki kollégák számára bejárási támogatás,
- dolgozói kedvezmények a cég által forgalmazott termékekből,
- azonnali munkakezdés lehetősége,

Munkarendünk:
hétfőtől péntekig délelőtt (6:00 14:30), délután (13:00 21:30) heti váltásban.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod az e-mail címre.
Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk itt tekinthető meg:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145392169

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

LÁNG Kereskedelmi Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód