Multirégió Pest
Kerület: XVII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Royal Firm Service Kft

Cégellátással foglalkozó (irodaszer, irodai papíráru, tisztítószer, stb.)
budapesti cég keres

raktárosi munkakör betöltésére

megbízható, ügyfélorientált személyt

Feladatok:
eladott áru összekészítése
beérkező áru tételes átvétele
raktári rend folyamatos fenntartása
kisebb tételek beszerzése, kiszállítása
Elvárások:

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
B kategóriás jogosítvány
Készség önálló munkavégzésre, ugyanakkor jó csapatjátékos,
Könnyen teremt kapcsolatokat,
Nem dohányzó
Előny:
XVII.kerületi vagy környékbeli lakos
közvetlen, barátságos
raktárosi gyakorlat
kereskedelmi gyakorlat
Amit a cég kínál:
Teljeskörű szakmai támogatás
Ügyfélszolgálati és raktári háttér
változatos munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel a fent említett elvárásoknak, küldje el önéletrajzát az ugyfelszolg3@bestlogistics.hu e-mail címre Raktáros megjelöléssel.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel