Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Profield Kft

Budapest 10. kerületében lévő partnercégünk Magyarországon piacvezető az intelligens otthoni megoldásokban. Családias hangulatú csapatukba keresnek
RaktÁros
munkatársakat, akiknek fontos a kiszámítható munkaidő, és az "egy mindenkiért, mindenki egyért" elvet követik.

Feladatok:
A raktárba érkezett termékek előírás szerinti átvétele és raktári betárolása
A raktárkészlet kezelése valamint ezen információkról jelentési kötelezettség a logisztika felé
A termékek szakszerű tárolása
A kiszállításra kerülő áruk csomaglista szerinti összekészítése, csomagolása, címkenyomtatás és átadása a szállító cégnek
Komissiós lista lezárása, szállítólevél nyomtatása és tételes áruátadás partnereink részére.
Aktív részvétel a leltárak lebonyolításában
Raktári rend fenntartása
Mindennapos gyalogkíséretű targoncahasználat

Elvárások:
Középfokú végzettség
Új típusú OKJ-s targoncavezető vizsga (3312)
Minimum 1 éves tapasztalat
Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Alkalmazotti jogviszony
Munkaidő: H-Cs: 8.00 17.00, P: 8.00 15.00
Fizetés: nettó 180.000 Ft
Munkavégzés helye: Budapest 10. kerület

Kapcsolat:
E-mail: job8984.jf@prohumanallas.hu
Jelentkezzen önéletrajzzal a fenti címen, és felvesszük Önnel a kapcsolatot!
Feladás dátuma: május 30. 10:53.

Kapcsolatfelvétel