(Hirdetés azonosító: 75538153) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 205 656  Ft / hó Bruttó bér: 197 538  Ft / hó Bruttó bér: 216 480  Ft / hó Bruttó bér: 219 186  Ft / hó Bruttó bér: 270 676  Ft / hó Bruttó bér: 202 950  Ft / hó Bruttó bér: 211 068  Ft / hó Bruttó bér: 192 126  Ft / hó Bruttó bér: 221 892  Ft / hó Bruttó bér: 200 244  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Furniture1 Kft

Leírás

Fiatalos, folyamatosan növekvő csapatunk új tagot keres.
Feladat: gyártótól érkező termékek fogadása, valamint ezeknek előkészítése ügyfelekhez/partnerekhez történő szállításra.
Próbálunk verhetetlenek lenni az ügyfelekhez való hozzáállásban és igyekszünk minden igényüket a legjobb tudásunk szerint kielégíteni.
Csatlakozz hozzánk!
Elvárások: felelősségtudat, jó fizikum, alaposság, gyors munkatempó.
Azt csináljuk, amit szeretünk, amiben képességeinknek megfelelően a legjobban tudunk teljesíteni. Mindig őszinték vagyunk magunkhoz, kollégáinkhoz, partnereinkhez és a vásárlókhoz. Nyíltan, tisztán és vidáman kommunikálunk. Csatlakozz csapatunkhoz, küldd fényképes önéletrajzod az info@butor1.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: szeptember 18. 08:45.

Kapcsolatfelvétel