2 db

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktározó, készletező
Cégnév: Shox Kft

Budapest III. kerületi raktárunkba, teljes munkaidőben Raktáros munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel.
Ha magadra ismersz jelentkezz, mert jó esélyeid vannak az állásra
precízen és pontosan végzed a munkádat
megbízhatóként és rendszeretőként ismernek
számítógép ismeretekkel rendelkezel
nem félsz a fizikai megterheléstől
csapatjátékos vagy
jól bírod a monotonitást
A raktárban ezek a feladatok várnak Rád:
a beérkező áruk érkeztetése, címkézése, elpakolása
a bevételezések és az árumozgatások rögzítése a készletnyilvántartó rendszerben
vevői rendelések kiszedése és komissiózása adatgyűjtővel és dobozolása, postázása
raktár rendben tartása
Amit cégünk kínál Neked:
versenyképes jövedelem
egy stabil megbízható háttér lesz mögötted,
jó munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
egy fiatalos motivált csapatban töltheted a munkaidődet nap, mint nap
Bemutatkozó anyagodat (önéletrajz, motivációs levél ) Marxreiter Ábel üzletvezető várja a 2018.06.15-ig az allas@shox.hu email címen.
Feladás dátuma: május 14. 08:37.

Kapcsolatfelvétel