Tulajdonságok

Országos
Kerület: IV.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Devron Impex Kft

Cégünk meghatározó szereplője a babatermékek piacának, üzletet, online áruházakat üzemeltetünk és nagykereskedelemmel foglalkozunk.
Dinamikusan fejlődő cégünk raktárába, precíz, a munkájára igényes, raktáros munkatársat keresünk.
Agilis, motivált munkatársakat keresünk, aki stabil munkahelyre vágyik. Mi pedig szeretnénk jó légkört, versenyképes, biztos jövedelmet, hosszú távú szakmai előrelépés lehetőségét biztosítani számodra.

Feladataid:

- Megrendelések, termékek szakszerű összekészítése, csomagolása
- Kapcsolattartás az értékesítési egységekkel
- Készletek ellenőrzése
- Raktári rend fenntartása, raktár rendben tartása
- Bejövő áru kezelése, áruk átvétele, ellenőrzése
- Leltárakban való részvétel

Elvárások:

- Következetes, gyakorlatias gondolkodásmód
- Dinamikus, nyílt, feddhetetlen, őszinte személyiség
- Képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni
- B kategóriás jogosítvány

Előny, de nem feltétel:
- Raktározás területén szerzett tapasztalat
- Targoncavezetői engedély és tapasztalat

Amit kínálunk:
- Fiatalos, jó hangulatú csapat
- Komoly fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés
- Biztos vállalati háttér

Munkavégzés:
Azonnali munkába állással, főállású munkakörben
A munkavégzés helye Budapest, IV. kerület

Az önéletrajzokat a logisztika@devron.hu e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.
Feladás dátuma: november 19. 18:01.

Kapcsolatfelvétel