(Hirdetésazonosító: 71165924) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 185 650  Ft Bruttó bér: 188 000  Ft Bruttó bér: 188 000  Ft Bruttó bér: 190 350  Ft Bruttó bér: 235 000  Ft Bruttó bér: 166 850  Ft Bruttó bér: 166 850  Ft Bruttó bér: 197 400  Ft Bruttó bér: 192 700  Ft Bruttó bér: 192 700  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros

Leírás

Budapest 17. kerületbe keresünk villanyszerelési raktárba raktárost, áru-összekészítőt. Műszakok: hétfőtől péntekig 2 műszakos 8 órás munkarend. Műszakok: 8.00-16.30, 14.00 -22.30. Bérezés: 1300 Ft. bruttó órabér. 6 hó után nettó 18.000 Ft. Cafeteria. Jelentkezni e-mailen lehet "villanyszerelési raktár" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.
Feladás dátuma: május 23. 11:06.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.