(Hirdetés azonosító: 71165924) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 1 176  Ft / óra Bruttó bér: 1 092  Ft / óra Bruttó bér: 1 106  Ft / óra Bruttó bér: 1 176  Ft / óra Bruttó bér: 1 106  Ft / óra Bruttó bér: 1 008  Ft / óra Bruttó bér: 1 036  Ft / óra Bruttó bér: 1 022  Ft / óra Bruttó bér: 1 400  Ft / óra Bruttó bér: 1 064  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: XVII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktáros

Budapest 17. kerületbe keresünk villanyszerelési raktárba raktáros targoncavezetőt. Műszakok: hétfőtől péntekig 2 műszakos 8 órás munkarendbe. Műszakok: 8.00-16.30, 14.00 -22.30. Bérezés: bruttó 1400 Ft. + 30% műszakpótlék, + 3. hónap után br. 30.000 -50.000 Ft. premium, 6 hó után nettó 18.000 Ft. Cafeteria. Jelentkezni e-mailen lehet "villanyszerelési raktár" jeligére a toborzas@s-forras.hu címen.
Feladás dátuma: július 25. 15:48.

Kapcsolatfelvétel