(Hirdetés azonosító: 91191740) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 356 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Prohuman 2004 KFT

Vezető logisztikai szolgáltatói partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros targoncavezető

Feladatok:
Dokumentációkészítés (jegyzőkönyv, CMR,)
Áruátvétel árukiadás (szkenner használat mellett)
Csomagolási feladatok (átcsomagolás, paletta építés dobozokból, fóliázás\pántolás)
Anyagmozgatás, áru összekészítés (komissiózás)
Leltározásban aktív részvétel
Beérkező áruk címkézése, mérlegelése
Beérkező autók be és kirakodása

Elvárások:
OKJ-s targoncavezetői engedély megléte (3324)
Raktár logisztikai területen szerzett tapasztalat, targoncavezetői tapasztalat
Büntetlen előélet

Amit kínálunk:
Havi fix alapbér
2 műszakos munkarend (H-P 6:00-14:00, 14:00-22:00)
Próbaidő után Cafeteria

Kapcsolat:
E-mail:job11949.jf@prohumanallas.hu
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy az alábbi telefonszámon: 0670/197-5295
Feladás dátuma: április 11. 16:01.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel