4 db

Tulajdonságok

Kerület: X.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Royal Stúdió Kft

X. kerületi (1106 Budapest, Csillagvirág u. 5/B.) háztartási - és konyhafelszerelési nagykereskedésünkbe keresünk raktáros munkakörbe munkatársat, hosszú távra, határozatlan időre. Munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:00-16:30-ig.
Elvárások:
- precíz, pontos munkavégzés
- gyors munkatempó
- jó fizikum
- minimum szakmunkás végzettség
- ápolt megjelenés
- problémamegoldó készség, terhelhetőség

Feladatkörök:
- rendelések összekészítése
- raktározás
- raklapos termékek anyagmozgatása békával
- áruátvétel a raktárvezetővel

Előny:
- targoncavezetői engedély
- B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal elküldésével lehetséges a következő email címre: evelin.toth@royalstudio.info, a tárgyba írja be: raktáros, vagy telefonon: +36 1 431 9500
Feladás dátuma: június 7. 18:06.

Kapcsolatfelvétel