Recepciós Munkatársat Keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

nem igényel

Cégnév:
Carmen Panzió

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Recepciós

Leírás

Vírusbiztos Munkahely!

Munkavégzés helye: Budapest

A vírushelyzet miatt kialakult korlátozások alatt is végig nyitva tartó Zuglói panzióba keresünk Recepciós munkatársat hosszú távra!

Munkavégzés helye: Budapest, 14. kerület ( Zugló)

Munkaidő/ beosztás:

15 vagy 16 db műszak havonta (a hónap napjainak számaitól függően),

beosztás: egyeztetve a másik kollégával (általában 3-4 napnál többet nem szoktak egyben dolgozni),

munkaidő: 14:00-00:00

Feladatok:

A vendég érkezésének előkészítése;

Beérkező telefonok, foglalások kezelése;

A ház rendjének felügyelete;

A vendégek bejelentkeztetése (check-in), mivel a fizetés érkezéskor történik minden esetben, így a kijelentkezés nem igényel személyes jelenlétet

Vendégek informálása, tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása, kéréseik megoldása;

Kiegészítő adminisztrációs feladatok ellátása (beérkező foglalások dokumentálása, pénztárgép kezelése, számlaírás..stb.)

A következő munkanap megkezdéséhez szükséges dokumentumok előkészítése

Feltételek:

társalgási szintű angol nyelvtudás

Jelentkezni a következő email címen, fényképes önéletrajz elküldésével lehetséges:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 123468490

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

További hirdetései