5 db
Bruttó bér: 790  Ft Bruttó bér: 1 053  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 730  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 740  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 710  Ft

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodai recepciós
Cégnév: GoodMo Group

Budapest belvárosában működő szálláshely csoport recepcióst keres nappali és éjszakai műszakokra.

Elvárások:

- angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
- Word, Excel, Outlook programok felhasználói szintű ismerete,
- magabiztosság, nyitottság, kezdeményezőkészség kommunikációs szituációkban
- heti legalább három napnyi munkavállalási hajlandóság

Munkarend: nappal: 08.00-18.00
éjszaka: 18:00-08:00

Jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk email címünkre:
Tárgy: Recepciós
Kapcsolat: palyazat@goodmo.hu

Foglalkoztatás módja: egyszerűsített foglalkoztatás
Feladás dátuma: június 21. 14:58.

Kapcsolatfelvétel