Bruttó bér: 936  Ft Bruttó bér: 948  Ft Bruttó bér: 1 278  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 864  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft Bruttó bér: 984  Ft Bruttó bér: 960  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: CAS Holding Zrt

A CAS Holding Zrt. keres megbízható, munkájára igényes hölgy munkatársat, Budapest XIII. kerületében található "A"+ irodaház recepciós feladatainak ellátására.

Szakmai végzettség, felkészültség, szükséges képességek-feltételek:
Minimum középfokú végzettség
Alapfokú angol nyelvtudás
Minimum 2 év munkatapasztalat
Számítógépes alapismeretek
Jó kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség
Rugalmasság
Precíz, pontos, megbízható munkavégzés, agilitás

Amit kínálunk:

Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség
Korrekt bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a fent említett feltételeknek megfelel, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre:
casholdingoffice@gmail.com
Feladás dátuma: május 30. 10:48.

Kapcsolatfelvétel