Recepciós munkatársat keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Cégnév:
Gaudiopolis Szeretetház

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Recepciós

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Recepcióst felveszünk

Békásmegyeri szeretetház recepciós munkatársat keres hosszú távra, akár azonnali kezdéssel.
Szeretetházunk családias, kulturált környezetben, kiváló munkafeltételekkel, összeszokott kollektívával várja mindazok jelentkezését, akik szeretnének velünk dolgozni!
Főbb feladatok:
- A szeretetház recepciós szolgálatának ellátása, a szeretetházba érkezők és távozók elektronikus nyilvántartása.
- Az épület bejáratainak szükség szerinti nyitása, zárása és ellenőrzése.
- Portai telefonok kezelése, bejövő hívások fogadása, átirányítása.
- A postai küldemények átvétele, továbbítása házon belül.

Az állás betöltéséhez hasonló területen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent, de rátermett pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.
Bérezés megegyezés szerint. Munkaidő beosztás: változó, 8 illetve 12 órás munkarendben.
Munkavégzés helye: 1038 Budapest, Mező u. 12.
Jelentkezni fényképes, fizetési igényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen illetve telefonszámon lehet:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149213121

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 2 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!