Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló

Budapest belvásorásban üzemeltetett panziónkba keresünk reggeliztető munkatársat.

Munkaidő: 07:00 - 11:00
Hetenként váltott heti 4-3 nap.
Havi nettó munkabér: 70.000 Ft

Feladatok: Szűk büfé reggeli tálalása és újratöltése fogyás szerint. Kávé és egyéb reggeli italok készítése, felszolgálása. Alapanyag fogyás figyelés. Reggeli után mosogatás, rendrakás.

Elvárás: Angol nyelv tudás, pontos és precíz hozzáállás.

Bejelentett részállás, pontos fizetés.
Feladás dátuma: április 16. 20:14.

Kapcsolatfelvétel