Kerület: I.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Felszolgáló
Cégnév: Hotel Charles

Reggeliztető felszolgálót keresünk a budai ***Hotel Charlesba nemdohányzó, legalább angolul beszélő jelentkező személyében 6 és 12 óra közötti, nem túl megerőltető munkavégzésre. Éttermünk fiatal csapatába hosszútávú, kiszámítható munkát kínálunk központi helyen korrekt bérezéssel, fejlődési lehetőséggel, számos juttatással (pl. térítésmentes személyzeti ebéd, személyzeti kedvezmények, rendkívül kedvezményes fogyasztás és nyaralási kedvezmények, karácsonyi jutalom, céges rendezvények/bulik, stb.) Mind tömegközlekedéssel (éjszakai buszjárat is a ház előtt!), mind autóval rendkívül könnyen elérhetők vagyunk, ingyenes parkolási lehetőséggel autónak, biciklinek, motornak! Lelkes kezdők ill. idősebb kollégák jelentkezését is várjuk! Jelentkezni az ovarib@charleshotel.hu e-mailen lehet fényképes önéletrajzzal.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel