Reklámtábla szerelő

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Vill-fény Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb szakmunkás

Leírás

Reklámtábla gyártó, szerelő munkatárs
Szinte bárhová megyünk az országban, kivilágított fényreklámokkal találkozunk. Vajon hogyan készülnek? Milyen technológiával? Tudtad, hogy a kész reklámtáblákat felkészült szerelők telepítik a helyszíneken? Ha készítettél már ilyet, vagy ha szeretnéd kipróbálni, akkor jelentkezz hozzánk, várunk csapatunkba!

Főbb Feladatok:
Táblákba led fényforrás beszerelése
Habbetűk, vasszerkezetek festése
Termékek elkészítésekor felmerülő egyéb munkálatok
Legyártott keretek, feliratok szerelése külső helyszínen
Külső helyszínen világító reklámok bekötése, beüzemelése
Állványról, ollós emelőről vagy kosaras autóból való szerelés, telepítés

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány, dobozos autókon vezetési gyakorlat
Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
Munkavégzés magasban kosaras autóból/ollós emelőből
Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
Kézügyesség, kreativitás
Csapatszellem
Tanulásra való hajlam

Előny:
Villanyszerelési ismeretek gyenge és erős áram is
Plexi hajlítás, ragasztás területén szerzett ismeretek

AMIT Kínálunk:
Egy olyan munkahelyet, ahol kiszámíthatod a jövődet, tervezhetsz
Egy megbízható céget, korrekt vezetéssel
Egy stabil, bejelentett munkahelyet
Egy olyan fiatalos, családias légkört, ahová szívesen jársz be

AMIT Még Kínálunk:
Próba idő 2 hét alkalmi bejelentés formában és utána 3 hónap próbaidő határozatlan idejű munkaszerződéssel
Próbaidő után munkaruha.
Kávé, ballonos víz

Munkavégzés Helye:
Budapest XVI. kerület - Nagytarcsa, illetve az ország egész területe
Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146609958

Jófogás alkamazás QR kód