2 db

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIII.
Kategória: IT / telekommunikáció
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Programozó, Fejlesztő
Cégnév: Innosmart Kft

Budapesti székhelyű informatikai fejlesztő cég, amely többéves tapasztalattal rendelkezik az üzleti tanácsadás, valamint az ehhez kapcsolódó ügyviteli szoftverek fejlesztése és .NET alapú webes alkalmazások fejlesztése területén, meglévő alkalmazásai továbbfejlesztéséhez, folyamatos karbantartásához új alkalmazások (webes és/vagy win32-es) kifejlesztéséhez
belvárosi munkahelyre keres munkatársakat

Rendszerszervező/Folyamatszervező munkakörbe

Feladat:

A cég saját üzleti rendszereinek, meglévő moduljainak továbbfejlesztése

Új klasszikus ügyviteli rendszerek fejlesztési feladatok rendszerszervezői munkáinak végrehajtása szervezési anyagok, specifikációk készítése

Új web alapú rendszerek folyamatainak tervezése, kliens oldali felhasználói felület, funkcionalitás, illetve szerver komponensek és adatbázisok tervezése, dokumentálása

Alapelvárások:

felsőfokú szakirányú végzettség

Adatbázis-adatmodellezési ismeretek

Valamely ügyviteli területen (Kiemelten bér, munkaügy és/vagy pénzügy, számvitel, logisztika) és/vagy webes rendszerek tervezésében rendszerszervezési/folyamatszervezési gyakorlat

Kiváló dokumentálási képesség

Precizitás

Jó kommunikációs készség

Egyéb

Pályakezdők, gyakorlattal nem rendelkezők esetén a próbafeladat megoldása a jelentkezés figyelembevételének előfeltétele. A gyakorlattal rendelkezők esetén valamely előző munkájukat illetve annak egy részét kérjük betekintésre bemutatni/prezentálni egy előadás keretében. A bemutatásra a személyes elbeszélés során kerül sor. A próbafeladat elkészítése gyakorlattal rendelkező jelentkezők esetén nem kötelező, de a megléte mindenképp pozitív elbírálás hatály alá esik.

Amit kínálunk:

Kellemes munkakörnyezet

Szakmai továbbképzési lehetőségek

Önálló, kihívásokkal teli munkavégzés

Munkavégzés helye:
Budapest

Fizetés:
Versenyképes jövedelem

Jelentkezését a munka@innosmartkft.hu email címen várjuk.
Feladás dátuma: november 4. 10:50.

Kapcsolatfelvétel