(Hirdetés azonosító: 78148694) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 215 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: XVIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Kangaroo Job Kft

A Liszt Ferenc repülőtér nyüzsgő, nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha szeretsz kommunikálni, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy Utaskiszolgálási ügyintéző (Check-in agent) Te is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok
Útlevél, vízum és repülőjegy ellenőrzése
Utasok tájékoztatása
Utasok útiokmányainak, poggyászainak kezelése utasfelvétel és beszállítás során

Elvárások
Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
Konstruktív problémakezelő képesség
Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
Teljes vagy részmunkaidős rugalmas munkaviszony, akár 4,6 vagy 8 órában is
Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal, melyet az info@kangaroojob.hu e-mail címre várunk.
Feladás dátuma: január 15. 09:30.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel