Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: CDC Kft

Leírás

Telefonos és Személyes Értékesítő Részmunkaidőben

Fő feladatok:
- Új ügyfelek felkeresése telefonon és személyesen
- Termékminták és árlisták kiajánlása új ügyfelek
részére

Feltételek:
- Beszédes és vidám személyiség
- Jó kifejező képesség, jó kapcsolatteremtő képesség
- Kedves, bizalomkeltő és ápolt megjelenés
- Kitartó üzletkötői hozzáállás
- Egy-két éves értékesítői tapasztalat

Bejelentett részmunkaidős állás. 4 óra/nap hétfőtől péntekig. A munkabér: nettó havi 90.000Ft (Bruttó havi 136000Ft)

Munkavégzés helye: Budapest VII. ker.

Jelentkezésedet nagy szeretettel várjuk:
Email címünkre küld el a fényképes önéletrajzodat!

cdcjob2@gmail.com
Feladás dátuma: január 18. 13:43.

Kapcsolatfelvétel