Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Bemutatótermi értékesítő - részmunkaidőben (hétvégi munkavégzéssel)

Cégünk Budapest, XIII. kerület Béke térnél működő matrac / bútor bemutatótermébe részmunkaidős értékesítőt keres heti 18 órában.

Munkavégzés ideje:
pénteken 15-19 óráig (4 óra),
szombaton 10-17 óráig (7 óra),
vasárnap 10-17 óráig (7 óra).
A hét többi napján, valamint ünnepnapokon munkavégzés nincs.

Az értékesítő elsődleges feladata
1. A bemutatóterembe érkező (leendő) ügyfelek tájékoztatása a termékekről, megrendelés menetéről, döntés elősegítése.
2. Megrendelés felvétele, pénztár kezelése.
3. Megrendelt és elkészült termékek bemutatótermi átvételének/kiadásának ügyintézése.

Az ideális jelentkező rendelkezik hasonló irányú munkatapasztalattal, könnyen megtalálja a közös hangot a vevőkkel, kommunikatív, segíteni tudja a vevőket döntésükben. Önmagára és környezetére is igényes.

Bérezés: nettó 1300 Ft-os órabér. (heti 23.400 Ft, kb. havi 95.000 Ft).

Érdeklődni lehet a butor.hr@gmail.com email címen.
Feladás dátuma: október 7. 13:27.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel